שיפוצים שיפוצים - צוות המומחים
עבודות גבס מדריך שיפוצים מחירון שיפוצים עמוד הבית
 
איתור בעלי מקצוע
  איתור בעלי מקצוע
 

צביעת חדרי ילדים

חדר ילדים צריך להביע  הרמוניה והרגשה עשירה של צבע וציור אשר עונה על הצרכים של הילד, תוך מענה לתנאים הפיזיים של החדר עצמו.
הדבר הראשון שיש להבחין בו הוא האור, לאור ישנה חשיבות מאד גבוהה כאשר פונים לצבע, חדרים אשר מחלונם ישנו אור ברוב שעות היום אפשר לצבוע בצבעים קרים יותר כגון כחול, סגול, ירוק, הסיבה לכך היא מפני שצבעים אלו אינם מחזירים אור בניגוד חדרים אשר אינם מקבלים אור בכל שעות היום רצוי להשתמש בצבעים שמחזירים אור ואף מעצימים אותו, קשת הגוונים הפסטליים:הצהובים, השמנת ( בג'ים)  ואפילו ורודים בהירים.
ההבחנה השנייה הינה גודל החדר, חדרים גדולים ורחבים אפשר להשתמש בקשת צבעים כהים יותר וחזקים יותר, לעומת חדרים קטנים שעל מנת לשמור על צביעת חדרי ילדיםאשליית המרחב רצוי לצבוע בצבעים בהירים / פסטליים.

בחירת הצבע/גוון לאחר שנלקחו בחשבון האור וגודל החדר, יש לתת משקל גם לבחירת הצבע מבחינה אנרגטית - צבע מקרין אנרגיה, אחת יכולה להיות פעילה יותר והשנייה יכולה להיות מרגיעה הנותנת שלווה.
צבעים כגון אדום, כתום, צהוב יוצרים מרץ תזוזה ופעולה, זו אחת הסיבות שמסעדות סיניות בדרך כלל צבועות אדום ( מלבד הסמליות הצבעונית  ).  היתרון בבחירת צבעים אלו היא חיות הצבע,והגוונים מפתיעים שתמיד נראים רעננים.
על מנת ליצור אווירת רוגע, תכלת, סגול, ירוקים בהירים, שמנת, וכמעט כל גוון כל עוד הוא על בסיס פסטלי, יכול

לתת השראה נעימה לחדר במיוחד אם מדובר בחדריי שינה בגני ילדים.

 

ציורי קיר לילדיםציורי קיר לילדים

 

ציור קיר צריך לשקף את הילד/ה, מי הגיבורים שלו/ה? מי המושא להערצה או חיבה לילדים רבים ישנה דמות כגון

גיבורי – על: (סופר מן, ספיידרמן, , דמויות מסיפורי ילדים, בעוד שישנם ילדים שמעריצים סוג של ספורט, נופים, עולם החי (חיות )הצומח, ים וכו'...
הדימוי שצריך להיות על הקיר צריך לתת ביטוי לילד לטווח הארוך, וכמובן התאמה למגבלות הפיזיות של החדר .עצמו.

ציור קיר לא חייב לכסות קיר שלם, הוא יכול לבוא על ידי ביטוי במספר מקומות של החדר, כדוגמת עולם החי, תוכי על החלון, קוף שמתנדנד וג'ירפה מציצה מהמשקוף....
ציורי קיר יכולים להיות כמעט כל דבר בחדר, מקיר שלם שמתאר סצנה סיפורית, אשליה של גודל ופרספקטיבה: פתיחת חלון דמיוני, דלת סתרים, ונוף ציורי קירלחוף הים דרך חלון בבקתה....
אבזור ציור קיר: הדרך לתת מימד נוסף לציור קיר, הנחת צמח, תאורה, בנייה של מדף בתוך הציור ועליו חפצים שונים כגון: צעצועים, אבזרי אווירה ( מנורת לבה, נרות, פרחים, פסלונים וכו' ) ....

קבל הצעת מחיר לצביעת הבית
קבל הצעת מחיר
רישום קבלנים לרשם הקבלנים
מדריך שיפוצים
 
צביעת הבית
מתכננים צביעת הבית ? להלן מדריך חובה לצביעת הבית, וכל הטיפים שחשוב מאוד לדעת, קריאה נעימה..
תמ"א 38
תמ"א 38
עיצוב מיצוב וחלונות ראווה
מיצוב חללים מסחריים מה זה?
שיפוצים כלליים
שיפוצים כלליים | שיפוץ כללי
שיפוץ באוהאוס
שיפוץ באוהאוס
עיצוב הבית - באוהאוס
עיצוב הבית - באוהאוס
איך לאטום את חדר האמבטיה
ספונג'ה ומקלחת אצלכם תמיד הולך בייחד ?
עבודות גבס
עבודות גבס ועיצוב פנים איך בונים בגבס ומהם הייתרונות..
ריצוף בהדבקה
ריצוף בהדבקה
בנייה בגבס
מדריך בנייה בגבס התקנת קירות גבס, מחיצות, עבודות גבס כלליות,
אינסטלציה
אינסטלציה ומערכות מים, מהי מערכת האינסטלציה ומה חשוב לדעת לפני שיפוץ אינסטלציה..
 
 
כל המאמרים באתר ותכנים אחרים מוגנים בזכויות יוצרים, אין להעתיקם או להשתמש בהם בדרך אחרת (לרבות לא עיבודם או העתקתם בלא מתן קרדיט והפניה לאתר ולעמוד המתאים) אלא לאחר קבלת אישור מפורש בכתב מבעלי האתר .