שיפוצים שיפוצים - צוות המומחים
עבודות גבס מדריך שיפוצים מחירון שיפוצים עמוד הבית
 
איתור בעלי מקצוע
  איתור בעלי מקצוע
 

עבודות גבס למיזוג

עבודות גבס למיזוג

 
מתכננים עבודות גבס למיזוג?  
קבלו הצעת מחיר מהירה  
בחינם וללא שום התחייבות !!!  

בעבר הלא רחוק מערכות מיזוג הבית כללו מספר יחידות מיזוג פנימיות ועצמאיות בכל חדר בבית, למטרה זו נדרשנו להשקיע סכומים גדולים לרכישת כמה מזגנים ולהתקנתם בכל חדר אותו נדרשנו למזג.
היום אין צורך ברכישה והתקנת כמה מזגנים במקביל, היום השיטה המקובלת היא התקנת מערכת מיזוג מרכזית אשר אחראית על מיזוג כל החדרים בבית בעת ובעונה אחת או בכל חדר בנפרד, מערכת המיזוג בנויה משתי יחידות בלבד, יחידה חיצונית (מדחס) אשר מייצרת אוויר קר או חם ומעבירה אותו למערכת הפנימית אשר אחראית על פיזור וחלוקת האוויר לכל חלקי הבית. 
הזרמת האוויר הממוזג לחדרי הבית נעשית על ידי חיבור צינורות מיזוג מבודדי חום קור מהיחידה הפנימית ולכל חלקי הבית, צינורות אלו מותקנים בדרך כלל בחלקו העליון של הקיר ולאורכו עד למיקומו הסופי, בדרך כלל נדרש לחצוב בין קירות ומחיצות קיר על מנת להגיע לאיזור אותו אנו רוצים לקרר.
לאחר שנתקין את כל צינורות המיזוג ואת היחידה הפנימית, אותה בדרך כלל נתקין במרכז המסדרון או בחדר האמבטיה , או בכל מקום אחר, נאלץ לחפות את כל מערכת המיזוג על מנת לקבל בסופו של דבר מערכת מיזוג מוסתרת ופונקציונאלית לכל הבית כולו.

הסתרת מערכת המיזוג בגבס  תעשה על ידי עבודות גבס למיזוג והנמכת חלקי תקרת הבית באיזורים בהם מותקנת מערכת המיזוג הפנימית.
הייתרון הגדול בשיטה זו על ידי עבודות גבס הוא בין הייתר היכולת לשלב אלמנטים עיצוביים כגון: תאורה, מידוף, אכסון, וכמובן תעלות לצנרת המיזוג המרכזי של הבית, וכאמור פונקציונאליות בעת ובעונה אחת.

שילוב עבודות גבס ובניית אלמנטים כגון קרניזים עיליים, נישות גבס, מידוף ומחיצות גבס מאפשר לנו לתכנן מערכות מיזוג מורכבות ויחודיות לבית ולצרכינו האישיים בהווה ובעתיד.
על ידי שילוב מערכות תאורה שקועה או חיצונית באותם קרניזים עיליים או באותה הנמכת התקרה מאפשרת לנו להנות משני עולמות בעת ובעונה אחת, מצד אחד אנו מבצעים חיפוי והסתרה לתעלות המיזוג וליחידת המיזוג הפנימית, וכמו כן הסתרת קווי החשמל וקווי תאורה כאלו ואחרים לאורך כל הבית ולכל חדר בנפרד, ומצד שני אנו בונים אלמנטים עיצוביים מרהיבים יחודיים וחדשניים ברמת גימור גבוהה ביותר ובכך למעשה אנו מנצלים את כל קשת  יכולותיה של בנייה בגבס ובפרט עבודות גבס עיצוביות ופונקציונאליות.

קבל הצעת מחיר לגבס
קבל הצעת מחיר
רישום קבלנים לרשם הקבלנים
מדריך שיפוצים
 
עיצוב פנים
עיצוב פנים - רכשתם דירה, בניתם בית – מזל טוב. אתם יודעים איך זה היה להעביר את תחושותיכם אל האדריכל, ושהקבלן יעשה בדיוק את מה שאתם רוצים.
קבלני שיפוצים
קבלני שיפוצים
בנייה בגבס
מדריך בנייה בגבס התקנת קירות גבס, מחיצות, עבודות גבס כלליות,
עיצוב מיצוב וחלונות ראווה
מיצוב חללים מסחריים מה זה?
עיצוב בגבס
עיצוב בגבס זהו אחד מן השלבים החשובים ביותר בתהליך הכולל של עיצוב פנים, איך נעצב את הבית בגבס ומה חשוב לדעת..
שיפוצים לבד
שיפוצים לבד
אינסטלציה
אינסטלציה ומערכות מים, מהי מערכת האינסטלציה ומה חשוב לדעת לפני שיפוץ אינסטלציה..
ריצוף בהדבקה
ריצוף בהדבקה
איך לאטום את חדר האמבטיה
ספונג'ה ומקלחת אצלכם תמיד הולך בייחד ?
עיצוב חדרי ילדים
עיצוב באשר הוא חייב להיות פונקציונאלי. עיצוב משמש כלי להשגת מטרה מסויימת באופן ויזואלי הנעים לעין. העיצוב מתחלק למגוון רחב של חלוקות ובינהם גם חלוקה לפי גילאים. הרי כל גיל ישתמש במוצר בצורה שונה, ולכן יש מוצרים המותאמים באופן מדוייק לקהל יעד מסויים. איך עושים זאת?
עבודות גבס
עבודות גבס ועיצוב פנים איך בונים בגבס ומהם הייתרונות..
 
 
כל המאמרים באתר ותכנים אחרים מוגנים בזכויות יוצרים, אין להעתיקם או להשתמש בהם בדרך אחרת (לרבות לא עיבודם או העתקתם בלא מתן קרדיט והפניה לאתר ולעמוד המתאים) אלא לאחר קבלת אישור מפורש בכתב מבעלי האתר .